Sveikiname su Motinos diena!

motinos diena Mama – tai brangiausias žmogus, kuriam esame dėkingi už gyvybę. Mama – tai brangiausias žmogus, kuris visada laukia ir niekada neteisia.

Ačiū Jums, mielos mamos, kad esate. Nuoširdžiai sveikiname Jus su Motinos diena!

NAUJIENA – Duonos keksiukai

Duonos_keksiukai_02Neįtikėtinai gardi naujiena – AMŽIAUS šeimos duonos keksiukai – individualus duonos kepalėlis, kurį suvalgys net mažiausias šeimos narys. Tai skanus kasdienis energijos, mineralinių medžiagų ir vitaminų užtaisas, mat šie keksiukai kepami iš tradicinės NATŪRALIOS lietuviškos duonos tešlos, pagardinti saulėgrąžų branduoliais. Ieškokite didžiosiose IKI, Prisma ir Kaišiadorių paukštyno parduotuvėse. Skanaus!

Šiltų Jums šv.Velykų!

bc velykosPačių šviesiausių šv.Velykų Jums, mieli bičiuliai! Linkime, kad Jūsų valia būtų tokia pati tvirta, kaip šventiniai margučiai.

Pirmieji startai drauge su akvatlonu

Downloads4Nors ir lietingas, bet sportiškas kepyklos „Gudobelė“, duonos traškučių Bon Chance ir mūsų draugų Lietuvos triatlono federacijos savaitgalis! Akvatlono čempionatas Kaune – 100 metrų plaukimas ir pusės kilometro bėgimas. Siekiantiems pergalių joks oras nebaisus! O tuomet jau galima pasistiprinti ir traškiaisiais Bon Chance.

Aplankykite mus parodoje PLMA

visit plma 2015Lauksime jūsų Amsterdame gegužės 19-20 dienomis tarptautinėje maisto parodoje PLMA. Kepyklos „Gudobelė“ ir duonos traškučių stendas 7025!

Aplankykite mus parodoje SIAL China

visit us sial chinaTarptautinėje maisto parodoje SIAL China Šanchajuje mus rasite stende nr. W4 B 075. Lauksime jūsų gegužės 6-8 dienomis!