Laukiame jūsų parodoje ISM Kelne!

visit us ism 2016 Lauksime jūsų Kelne tarptautinėje parodoje ISM jau 2016 sausio 31-vasario 3 dienomis. Susitiksime stende G048, salėje 11.1

Atidarėme naują duonos traškučių Bon Chance cechą!

DSC_0175 Pagaliau oficialiai atidarėme naują duonos traškučių Bon Chance cechą. Jų bus dar daugiau. Ir jie bus dar skanesni. Pažadame!

Kviečiame paragauti!

siandien prismoje Šiandien! Parduotuvėse Prisma Vilniuje Oze ir Viršuliškių skg. bei Kaune Jonavos ir Pramonės g. nuo 16 iki 19 val. kviečiame paragauti gardžių naujienų – kepyklos „Gudobelė“ duonos džiūvėsėlių. Traškiomis naujienomis vaišinsime drauge su Žemaitijos pieno lydytais sūreliais!

Ištikimų sirgalių sutikimas Žalgirio arenoje

12080921_10200905997888582_1854441767_nŠtai taip pasitikome mylimos komandos sirgalius pirmosiose varžybose Kauno Žalgirio arenoje! Sveiki sugrįžę! p.s. padėkluose kvapnioji kepyklos „Gudobelė“ Piršlio duona

Gaminiai IŠ GAMTOS KRAITĖS jau prekybos centruose!

Downloads11

Išskirtiniai Rakto skylute pažymėti kepyklos „Gudobelė“ gaminiai IŠ GAMTOS KRAITĖS jau prekybos centruose Prisma! Ieškokite jų išskirtinėse lentynose ir nepamirškite kartu paimti lankstinuko, kuriame pasakojame jums, kodėl verta rinktis būtent juos.

UAB „Gudobelė“ baigė vykdyti eksporto plėtros projektą

kuriame-lietuvos-ateiti1
Nuo 1994 m. veiklą pradėjusi UAB „Gudobelė“, gaminanti daugiau kaip 60 pavadinimų duonos ir pyrago gaminių ir juos pristatanti į daugybę parduotuvių ne tik visoje Lietuvoje, bet ir pirkėjams užsienio rinkose, baigė vykdyti projektą „UAB „Gudobelė“ eksporto vystymo projektas“, projekto Nr.VP2-2.1-ŪM-04-K-05-219. Projektas įgyvendinamas pagal Europos Sąjungos Regioninės plėtros fondo lėšomis iš dalies finansuojamą priemonę „Naujos galimybės“ 5 – ąjį kvietimą. Bendra dotacijos suma sudarė 31.236 eurų.

Įgyvendinant projektą, bendrovė sudalyvavo 5 svarbiausiose šakai parodose tikslinėse eksporto rinkose (Prancūzijoje, Vokietijoje, Nyderlanduose, JAE ir Kinijoje), kuriose užmezgė produktyvius verslo kontaktus su užsakovais ir partneriais užsienio rinkose, vykdė rinkos konjunktūros pokyčių monitoringą, ištyrė konkurencinę aplinką bei šalyse – tikslinėse eksporto rinkose vyraujančiomis duonos ir duonos gaminių vartojimo tradicijas. Sėkmingai įgyvendintas projektas ne tik sustiprino bendrovės pozicijas tikslinėse eksporto rinkose, bet ir pristatė Lietuvą, kaip kokybiškų maisto produktų eksportuotoją.