Šiltų Jums šv.Velykų!

bc velykosPačių šviesiausių šv.Velykų Jums, mieli bičiuliai! Linkime, kad Jūsų valia būtų tokia pati tvirta, kaip šventiniai margučiai.

Pirmieji startai drauge su akvatlonu

Downloads4Nors ir lietingas, bet sportiškas kepyklos „Gudobelė“, duonos traškučių Bon Chance ir mūsų draugų Lietuvos triatlono federacijos savaitgalis! Akvatlono čempionatas Kaune – 100 metrų plaukimas ir pusės kilometro bėgimas. Siekiantiems pergalių joks oras nebaisus! O tuomet jau galima pasistiprinti ir traškiaisiais Bon Chance.

Aplankykite mus parodoje SIAL China

visit us sial chinaTarptautinėje maisto parodoje SIAL China Šanchajuje mus rasite stende nr. W4 B 075. Lauksime jūsų gegužės 6-8 dienomis!

Aplankykite mus parodoje PLMA

visit plma 2015Lauksime jūsų Amsterdame gegužės 19-20 dienomis tarptautinėje maisto parodoje PLMA. Kepyklos „Gudobelė“ ir duonos traškučių stendas 7025!

Bon Chance generalinis triatlono rėmėjas!

BC triatlonasKepykla „Gudobelė“ ir duonos traškučiai BON CHANCE tapo generaliniu Lietuvos triatlono federacijos rėmėju. Remiame sportą ir kviečiame aktyviais būti visus savo draugus!

Sugauk savo sėkmę su BON CHANCE!

Užkandžių idėjos jau www.gudobele.lt

krimsk kitaip tiesusNaujus metus pradedame naujomis idėjomis! Siūlome – duonos traškučius BON CHANCE krimsti kitaip. Ko gero, jau įsitikinote, jog tai puikus užkandis, tad nuo šiol laukdami svečių, ar tiesiog ieškodami kažko neįprasto ir naujo pietums ar vakarienei, išbandykite nesudėtingus ir gardžius receptus, kuriuos rasite mūsų svetainėje.

Visos puikios ir traškios idėjos vienoje vietoje! Tiesiog spustelkite ant paveikslėlio kairėje.

Skanaus!