Gaminiai IŠ GAMTOS KRAITĖS jau prekybos centruose!

Downloads11

Išskirtiniai Rakto skylute pažymėti kepyklos „Gudobelė“ gaminiai IŠ GAMTOS KRAITĖS jau prekybos centruose Prisma! Ieškokite jų išskirtinėse lentynose ir nepamirškite kartu paimti lankstinuko, kuriame pasakojame jums, kodėl verta rinktis būtent juos.

UAB „Gudobelė“ baigė vykdyti eksporto plėtros projektą

kuriame-lietuvos-ateiti1
Nuo 1994 m. veiklą pradėjusi UAB „Gudobelė“, gaminanti daugiau kaip 60 pavadinimų duonos ir pyrago gaminių ir juos pristatanti į daugybę parduotuvių ne tik visoje Lietuvoje, bet ir pirkėjams užsienio rinkose, baigė vykdyti projektą „UAB „Gudobelė“ eksporto vystymo projektas“, projekto Nr.VP2-2.1-ŪM-04-K-05-219. Projektas įgyvendinamas pagal Europos Sąjungos Regioninės plėtros fondo lėšomis iš dalies finansuojamą priemonę „Naujos galimybės“ 5 – ąjį kvietimą. Bendra dotacijos suma sudarė 31.236 eurų.

Įgyvendinant projektą, bendrovė sudalyvavo 5 svarbiausiose šakai parodose tikslinėse eksporto rinkose (Prancūzijoje, Vokietijoje, Nyderlanduose, JAE ir Kinijoje), kuriose užmezgė produktyvius verslo kontaktus su užsakovais ir partneriais užsienio rinkose, vykdė rinkos konjunktūros pokyčių monitoringą, ištyrė konkurencinę aplinką bei šalyse – tikslinėse eksporto rinkose vyraujančiomis duonos ir duonos gaminių vartojimo tradicijas. Sėkmingai įgyvendintas projektas ne tik sustiprino bendrovės pozicijas tikslinėse eksporto rinkose, bet ir pristatė Lietuvą, kaip kokybiškų maisto produktų eksportuotoją.

„Gudobelė“ apdovanota gimtajame mieste!

puslapiui Miesto šventėje „Skambėkite, Kaišiadorys!“ kepykla „Gudobelė“ buvo įvertinta ir apdovanota kaip viena labiausiai krašto vardą garsinančių įmonių! Apdovanojimą atsiėmėme iš naujojo mero rankų.

Drauge rinkome ekstremaliausius sportininkus

Downloads7 Mūsų savaitgalis šį kartą buvo itin ekstremalus! Ir tai dar tik atranka. Liepos 10-12 d. susitiksime Palangoje ekstremalaus sporto festivalyje Karramba!

Sveikiname su Motinos diena!

motinos diena Mama – tai brangiausias žmogus, kuriam esame dėkingi už gyvybę. Mama – tai brangiausias žmogus, kuris visada laukia ir niekada neteisia.

Ačiū Jums, mielos mamos, kad esate. Nuoširdžiai sveikiname Jus su Motinos diena!

NAUJIENA – Duonos keksiukai

Duonos_keksiukai_02Neįtikėtinai gardi naujiena – AMŽIAUS šeimos duonos keksiukai – individualus duonos kepalėlis, kurį suvalgys net mažiausias šeimos narys. Tai skanus kasdienis energijos, mineralinių medžiagų ir vitaminų užtaisas, mat šie keksiukai kepami iš tradicinės NATŪRALIOS lietuviškos duonos tešlos, pagardinti saulėgrąžų branduoliais. Ieškokite didžiosiose IKI, Prisma ir Kaišiadorių paukštyno parduotuvėse. Skanaus!